בין לקוחותינו

בין לקוחותינו

ד"ר לוגי השכלה בע"מ עובדת בשיתוף פעולה עם לקוחות פרטיים, כמו גם עמותות, רווחות, חברות ומוסדות מדינה. ד"ר לוגי שמה לעצמה למטרה את ערכי השילוב והעזרה לזולת. שילובם של אנשים עם מוגבלויות, ועולים חדשים, בשוק העבודה, בלימודים, ובחברה בכלל, שילובם של בעלי לקויות למידה ובעלי בעיות קוגניטיביות שונות בלימודים בבתי הספר ובהשכלה הגבוהה, שילוב אנשים המשתקמים בחזרה בחברה באופן תקין על ידי שירותים שונים- כל אלו הם דברים שאנו מנסים לקיים באמצעות מגוון השירותים שאנו מספקים כחלק מראייה רחבה יותר של הפרט כמרכיב אחד מתוך כל החברה ואת הצלחת כל פרט ופרט בחייו כהתוויית הדרך לחברה טובה יותר עבור כולנו. החברה מספקת שירותים רבים- תרגום לשפת הסימנים, תמלול ושקלוט היכולים לשמש את כבדי השמיעה כהנגשה, כמו כן תמלול יכול לשמש אנשים שברצונם להגיש הקלטה לבית המשפט כראיה, ועסקים וחברות שברצונם ליצר פרוטוקול לישיבותיהם. חברת ד"ר לוגי מספקת גם תרגום לשפות ערבית, צרפתית, אמהרית, ספרדית, רוסית, ואנגלית, בין אם סימולטנית ובין אם כתרגום של טקסטים, היכולים לשמש עולים חדשים המתקשים בשפה העברית וסטודנטים המתקשים בקריאת מאמרים בשפות שונות. נוסף על כך, החברה מספקת חונכויות ושיעורי עזר במגוון מקצועות לימוד למגוון אוכלוסיות בהם בעלי מוגבלויות שונות ועולים חדשים הזקוקים לשיעורי עזר בשפתם.  השיעורים שאנו נותנים הינם לבתי הספר ולהשכלה גבוהה כאחד. לפניכם רשימת הגופים הרבים שאיתם ד"ר לוגי עבדו בשיתוף פעולה במהלך השנים בכלל התחומים ואשר יכולים להעיד על כך שחברתנו אמינה, מעסיקה בעלי מקצוע מהטובים ביותר שניתן למצוא, בעלת שירות לקוחות מצוין, ועושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר בכל תחום שבו היא מספקת שירות. כמו כן, להמלצות מטעם לקוחות פרטיים וחברות ראו את העמוד לקוחות מספרים שבו לקוחותינו כתבו בשבחינו.   

רווחת חולון
עמותת יצ'אלאל
תובנות
עיריית בני ברק
מקווה ישראל
מכון סאמיט
עולים ביחד
מכללת אפקה
ויצו
מוטב יחדיו
תל אביב
ביטוח לאומי
בת ים
אקים
בית ספר אורט גאולה
Show More
יצירת קשר

דר' לוגי בע"מ
רחוב הקוקיה 15,

ראשון לציון

 

03-9416103

052-2579733

michaelp007@gmail.com

  • Facebook

© 2021 דר לוגי
עיצוב ובנייה: Wix Monster

אודות

חברת ד"ר לוגי בעלת ניסיון ומקצועיות של שנים במתן שירותי תמלול, שקלוט, תרגום והגייה לשונית לשפות רבות בהן גם שפת הסימנים.

במסגרת עבודתנו אנו מספקים שרותי תמלול ושקלוט של דיבור והקלטה לטקסט כתוב על מנת לייעל את העבודה בחברה, ולנהל את הזמן בצורה הנכונה ביותר.