צור קשר

צריכים תרגום, תמלול, שקלוט, תרגום לשפת הסימנים או עריכת עבודות? התרשמתם מאיתנו ורוצים להביע את דעתכם על האתר, המאמרים ושאר התוכן? קראתם עלינו, שמעתם מחבריכם עלינו ורוצים לדעת עוד עלינו? יש לכם עניין דחוף שאינו סובל דיחוי ואנחנו יכולים לעזור? צרו איתנו קשר!
אנחנו כאן בשבילך 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע (לא כולל שבתות וחגים). ניתן לפנות אלינו בשיחת טלפון, בהודעת וואטסאפ או כאן ממש דרך האתר. בהודעתכם ציינו כתובת מייל, מספר טלפון, ושם על מנת שנוכל לחזור אליכם. כמו גם את נושא הפנייה וכל שאלה שתרצו שנענה עליה. 
יודעים כבר מה אתם רוצים ורק חסרה לכם הצעת המחיר שלנו? בואו ניגש ישר לעניין!
ניתן לכתוב לנו איזה שירות ברצונכם לקבל (תמלול\שקלוט\תרגום\עריכת עבודות\ הגהה בלבד\ עריכת ביבליוגרפיה\ תמלול-תרגום\ תמלול באנגלית וכו'), במידה שזו עבודה על קובץ יש לציין את המועד שבו תרצו שנסיים את העבודה (מחר בשעה 5\ שבוע הבא\ בחצי שנה הקרובה), או משך הזמן שהשירות יידרש אם זוהי עבודה סימולטנית (חצי שעה\ שלוש שעות\ יום וחצי והאם קיימות הפסקות). לאיזו תכלית תצטרכו את שירותינו (לצורך הנגשה\ לבית המשפט\ להבנת החומר\ בצורה טובה יותר\ ליצירת פרוטוקול לישיבת העבודה), האם אתם כותבים אלינו מטעם חברה או האם אתם אדם פרטי ואם השירות שברצונכם שנבצע הינו על קובץ יש לצרף את הקובץ שברצונכם לשקלט\ לתרגם\ לערוך או להגיה בכדי שנוכל להעריך את הזמן שיידרש לביצוע העבודה ואת המחיר שנגבה בעבור כך.  
כאן תמיד בשבילך בכל רגע בחיים, 
חברת ד"ר לוגי השכלה בע"מ
טלפון: 03-9416103, 0522579733.
כתובת: רחוב הקוקיה 15, ראשון לציון, ישראל
מייל ליצירת קשר: michaelp007@gmail.com
עמוד הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/drlogytypingcommunity

Upload File
Upload supported file (Max 15MB)

© 2020 דר לוגי

  • w-facebook
  • Twitter Clean

כתובת החברה

ראשון לציון 

מחוז מרכז 

ישראל