top of page
תמלול באנגלית

תמלול באנגלית

חברת ד"ר לוגי מספקת שירותי תמלול באנגלית. בארץ יש מחסור בתמלול מסוג זה שכן על המתמלל באנגלית להיות בעל ידיעה גבוהה הן בשפה האנגלית והן בתמלול. על המתמלל לדעת את השפה האנגלית על בוריה ולתמלל בה במהירות. נוסף על כך על המתמלל להכיר את המקלדת האנגלית בעל פה בכדי לבצע תמלול באנגלית בצורה המיטבית ובהקלדה עיוורת. לחברת ד"ר לוגי מתמללים ותיקים המתמצאים בשפה האנגלית, מכירים מונחים שונים בתחומים רבים שבהם מבקשים תמלול, למשל תמלול לחברת תרופות דורש ידע בז'רגון הרפואי.
 
המתמללות שלנו עובדות מסביב לשעון במטרה לתמלל כל סיטואציה נדרשת אם בתור הנגשה ללקויי שמיעה וחירשים ואם על מנת לתת שירות לחברות הרוצות לתמלל באנגלית את הכנסים, הרצאות וישיבות העבודה שלהן או אדם הרוצה להציג הקלטה כראייה לבית משפט וזקוק לתמלולה.
אנו משתדלים לתת מענה מהיר גם לפניות דחופות לתמלול באנגלית, ומתחשבים בצרכי הלקוח תוך סיפוק תמלול יעיל במחירים נוחים מבלי להתפשר על האיכות. 
תמלול באנגלית יכול להתבצע באופן סימולטני או בתור תמלול מהקלטה. חברת ד"ר לוגי מתמקצעת בתמלול הקלטות באנגלית.

חברת ד"ר לוגי מתמללת בתחומים רבים בשפה האנגלית:

 
הרצאות - תמלול הרצאות מוקלטות באנגלית בין אם הרצאות במקום העבודה או הרצאות אוניברסיטאיות המתקיימות בשפה האנגלית. אנו מתמללים הרצאות בנושאים מגוונים החל מרפואה, משפטים והייטק ועד חינוך ותרבות. שירות זה יכול לתת מענה  לכבדי שמיעה כך שיוכלו להנות מההרצאה המתבצעת בשפה האנגלית או ללמוד ממנה, או לחלופין כשירות לחברה שרוצה להשתמש במועד מאוחר יותר בנאמר בהרצאתה. הרצאה יכולה להיות מתומללת בזמן אמת או כהקלטה של וידאו שישוקלט במועד מאוחר יותר.


כנסים - המתמללים שלנו מבצעים תמלול באנגלית גם של כנסים מוקלטים באנגלית בכל התחומים. כאשר הכנס מתומלל לאחר שהתקיים, מתוך הקלטה, באפשרותם של המתמללים שלנו להשתמש בשירות של סינון רעשי רקע ע"י חברה חיצונית המתמחה בכך וכך להבין טוב יותר את הנאמר ולתמלל אף כנס רב משתתפים.


ישיבות - ישיבות בעבודה שהינן באנגלית ניתן לתמלל כך שניתן יהיה להכין פרוטוקול לישיבה הבאה ולעשות שימוש בנאמר על מנת לתת מענה לכל הנושאים שהועלו בדיון. לעיתים חברות אף מבצעות שיחות ועידה עם חברות מחו"ל על מנת לנהל משא ומתן ולצאת לדרך משותפת יחד, גם במקרים אלו ד"ר לוגי תשמח לספק תמלול באנגלית שיהיה מהיר ואפקטיבי ומותאם לצרכי החברה.

 

תמלול משפטי - כאשר הראייה שרוצים להציג בפניי בית המשפט הינה הקלטה באנגלית ויש לצרף לה תמלול בכדי לאפשר עיון מעמיק ומקיף יותר של הראייה. אנו נשמח לתמלל את ההקלטה וכמובן שנצרף לה תצהיר עורך דין חתום כנהוג בבתי המשפט.

 

תמלול כהנגשה - תמלול משמש לעיתים כהנגשה בין אם על ידי תמלול ליחיד של הרצאה או דיון ונתינת המסמך לאחר התמלול למבקש התמלול שהינו כבד שמיעה או חירש על מנת שיוכל לעשות שימוש בנאמר לצורך לימוד לאחר מכן או כדי שיוכל להבין את הנאמר באותו הרגע וכך לא לפספס דברים חשובים שנאמרים. בנוסף לכך ישנה אופציה לתמלל באנגלית למספר רב של אנשים על ידי אפליקציית הזום שבה המתמלל מתחבר לשירות הכתוביות של האפליקציה ומכניס בזמן אמת את התמלול בכתוביות שיוצגו על המסך. בצורה זו ניתן יהיה להנגיש למספר רב של אנשים בו זמנית. אנו מספקים שירות תמלול זה גם באנגלית כי אנו דוגלים בכך שאל לנו להחליף את הקושי של הלוקה בשמיעתו בקושי אחר של הבנת השפה, כבד שמיעה ששפת אימו אנגלית בוודאי יעדיף תמלול בשפה זו.

 

כאשר התמלול באנגלית נעשה שלא באופן סימולטני הוא יכול להתבצע כתמלול הקלטות או וידאו. להבדיל בשקלוט באנגלית באפשרות המתמללים שלנו להשתמש בתוכנות שיודעות לאט או להאיץ את ההקלטה ובכך להגיע לתוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר ואף להוזיל את תמלול ההקלטות באנגלית.

תמלול באנגלית באופן סימולטני יכול להיעשות באופן פרונטלי בכיתה או באולם הרצאות, בישיבה בעבודה או במשרד וכן יכולה להיעשות אונליין בזום. אנו חברה שמכירה בצרכים השונים של לקוחותינו ושואפים להתאים את עצמנו אליכם ולכן בזמן זה של משבר הקורונה אנו מספקים תמלול בזמן אמת בעזרת אפליקציית הזום.

bottom of page