תמלול משפטי

תמלול משפטי

מה כדאי לדעת לפני שניגשים לקבלת שירות תמלול משפטי?
  • על אחד מהצדדים לפחות בשיחה להיות מודע להקלטתה
  • על הקובץ שאותו מתמללים להיות ההקלטה המקורית ללא הסרות או הוספות
  • על תמלול הקלטות משפטי להגיע בצירוף הצהרה חתומה בידי מתמלל\ת ועורך דין בה הם מעידים כי מה שכתוב בתמלול הוא אכן מילה במילה מה ששומעים בהקלטה.
  • על התמלול להיות מדויק להפליא.
  • על התמלול להכיל את שמות הדוברים וכן על המתמלל\ת לכתוב את שמו של מי מהצדדים שאומר כל דבר.
תמלול משפטי הוא למעשה שקלוט של ראיות לבית המשפט. כלומר, תמלול הקלטות שיובאו לבית המשפט כהוכחה לכך שהתרחשות מסוימת קרתה, ודברים מסוימים נאמרו בין שני בני האדם בשיחה.
 
תמלול משפטי יעיל, אמין, דיסקרטי ואיכותי בצירוף הצהרה חתומה בידי מתמללת הם התנאים הבסיסיים ביותר בתמלול משפטי. מתמלל מיומן ולמוד ניסיון בתחום המשפטי ידאג שכל תנאים אלו יתקיימו ויוביל לתוצאה הטובה ביותר.
תהליך הגשת הבקשה לתמלול משפטי

על הלקוח להביא את ההקלטה לפניי החברה ולציין בפניו במידת האפשר את נסיבות המקרה שהוקלט כדי שהמתמלל יוכל להבין ביתר קלות את הנאמר בהקלטה וכוונת הדוברים. כמובן כי כל המתמללים בחברתנו חתומים על הצהרת דיסקרטיות וכי אין לחשוש כי מי מהדברים המתנהלים בעת המפגש עם המתמלל יגיעו לגורם חיצוני. לאחר שאיש מקצוע ישמע את ההקלטה החברה תעביר הצעת מחיר ללקוח שיחתום עליה ויחזיר אותה בחזרה.
המתמלל יוכל כעת להתחיל בעבודתו ולשקלט את ההקלטה.

בחברתנו ישנם מתמללים למודי ניסיון בתחום המשפטי שיכולים להשתמש בשירות סינון רעשי רקע ובידוד קולות על מנת לעשות את השקלוט בזריזות ויעילות ומבלי להטריח את הלקוח בשאלות די הצורך. השקלוט יתבצע מילה במילה ויצורף אליו מסמך הצהרה על פי פקודה משנת תשל"א המעיד כי התמלול נעשה במדויק מילה במילה כפי שנשמע בהקלטה.

המחירים של התמלול המשפטי אצלנו הם הגונים  ואטרקטיביים  בהשוואה לעצה הקיימת, כך שבנוסף למתמללים בעלי ניסיון רב בתחום המשפטי, תמלול זריז ואיכותי, וזמינות 24 שעות ביממה לא תצטרכו להוציא הוצאות גדולות מידיי על ההליך המשפטי שלפניכם.

 
​אילו שירותים נוספים חברתנו מציעה שקשורים לתמלול משפטי?

​תמלול תרגום משפטי - כאשר התמלול באנגלית ויש להגיש אותו לבית המשפט בישראל ניתן לתרגם אותו לאחר תמלולו או לתמלל אותו ישירות לשפה העברית. לחלופין לקוח שצריך להגיש ראייה שהוקלטה בעברית לבית משפט בחו"ל נוכל לתרגם עבורו לשפה האנגלית, צרפתית או הרוסית.

​​תמלול באנגלית לבית המשפט - יש באפשרותנו לבצע שקלוט של הקלטות לשיחות באנגלית בבית משפט על ידי מתמלל\ת הדובר את השפה.

תמלול הרצאות וכנסים בתחום המשפט - באפשרותנו לתמלל הרצאות של חברות או אנשים פרטיים בתחום המשפט. בחברתנו מתמללים המתמצאים בלקסיקון המשפטי ויש באפשרותם לתמלל הרצאות, כנסים או שיחות שונות בתחום המשפט. שירות זה יכול להינתן 1. כשקלוט- במסמך נפרד או ככתוביות שיתלוו לסרטון שהוקלט. 2. תמלול כנסים והרצאות משפטיות באופן סימולטני, אם כקובץ לשימוש במועד מאוחר יותר או כהנגשה לכבדי שמיעה שמשתתפים בכנסים אלו. הנגשה לכבדי שמיעה של הרצאות וכנסים אלו יכול להתבצע פרטנית בעזרת מחשב המתמלל או כהנגשה למספר רב של אנשים במסך גדול המקושר למחשב המתמללת ובו רואים את התמלול בזמן אמת.

​תמלול בזום - בעקבות משבר הקורונה באפשרותנו לתמלל תכנים משפטיים גם בזום על ידי הוספת כתוביות בידי המתמלל בזמן אמת ואם על ידי google docs שבו המתמלל משתף קובץ עם הלקוח שיכול להנות מהתמלול או לחבר את מחשבו שלו למסך גדול ולהציג את התמלול בפניי כולם.

מאמרים